loading

Dzięki ofercie kredytowej Getin Banku w prosty sposób staniesz się posiadaczem nowego samochodu marki Opel.

Ponadto nasza oferta to pełna gama produktów finansowych dopasowana do wymagań każdego Klienta, stworzona z myślą o różnych potrzebach i sytuacjach życiowych.

Oferowane produkty to prosta formuła, ponieważ naszym głównym celem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa i komfortu finansowania. 

Kredyt standardowy to oferta o elastycznej formule i możliwości dopasowania struktury finansowania do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania.

Kredyt standardowy to także możliwość takiego ustalenia wysokości raty miesięcznej, aby nie obciążała ona budżetu i innych stałych wydatków rodziny.

Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla całej gamy nowych samochodów. Dodatkowo na wybrane modele i w ściśle określonym czasie, wprowadzamy specjalne ofert promocyjne.

Do kredytów oferujemy także ubezpieczenie kredytobiorcy – Bezpieczny Kredyt. Ubezpieczenie kredytobiorcy to gwarancja spłaty całości zadłużenia przez ubezpieczyciela, w przypadku śmierci lub trwałej niezdolności do pracy, bądź też spłata miesięcznych rat kredytu, w przypadku czasowej niezdolności do pracy. Składka ubezpieczeniowa jest kredytowana i wliczona w ratę miesięczną kredytu.

Zapraszamy do salonu aby poznać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach finansowych.

Do góry