loading

ZA KIEROWNICĄ MOKKI-e WYRÓŻNISZ SIĘ W TŁUMIE.

IMPONUJĄCY ZASIĘG.

IMPONUJĄCY ZASIĘG.

Nową Mokką-e wyposażoną w zespół najnowocześniejszych akumulatorów zapewniających zasięg do około 322 km1 z łatwością dotrzesz do większości celów na jednym ładowaniu.

1 W cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartość ta jest daną wstępną i została określona zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich).


KRÓTKI CZAS ŁADOWANIA.

KRÓTKI CZAS ŁADOWANIA.

Szybkie ładowanie, czyste i proste, w domu lub na publicznej stacji. Wystarczy 30 minut, aby doładować akumulatory do 80%1. Różne opcje zasilania akumulatorów pozwalają na bezstresowe poruszanie się Mokką-e po mieście i na dłuższych dystansach.

1 Wartości teoretyczne obliczone na podstawie zasięgu 322 km określonego według cyklu WLTP***, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się w zależności od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz akumulatorów.


KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA NAPĘDU ELEKTYCZNEGO.

KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA NAPĘDU ELEKTYCZNEGO.

Warto przejść na napęd elektryczny, nie tylko ze względu na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem mogą okazać się planowane rządowe dotacje do zakupu pojazdów elektrycznych i inne preferencyjne regulacje. Szczegółowe informacje będą dostępne w najbliższych miesiącach.


WIĘCEJ MOCY

WIĘCEJ MOCY

Zespół akumulatorów litowo-jonowych o pojemności energetycznej 50 kWh to serce Mokki‑e. Zaawansowany układ kontroli temperatury i 216 ogniw gwarantują długi czas eksploatacji akumulatorów oraz imponujący zasięg, wspomagany przez nowoczesny układ rekuperacyjny, odzyskujący energię podczas hamowania.

Kiedy zdejmujesz nogę z pedału przyspieszenia, układ rekuperacyjny przechwytuje energię kinetyczną dostępną podczas zwalniania i przetwarza ją w napięcie prądu stałego, częściowo zasilające zespół akumulatorów, a to przekłada się na większy zasięg. Podczas większości codziennych przejazdów, na przykład do pracy, możesz rzadziej korzystać z pedału hamulca, co zmniejsza zużycie klocków hamulcowych i związane z tym koszty konserwacji.


 

ELEKTRYZUJĄCE PROWADZENIE

ELEKTRYZUJĄCE PROWADZENIE

Mokka‑e z napędem w pełni elektrycznym osiąga 260 Nm momentu obrotowego. Lekki silnik elektryczny synchroniczny, z magnesami trwałymi, jest idealnie dostosowany do płynnej, komfortowej jazdy zarówno zatłoczonymi miejskimi ulicami, jak i drogami szybkiego ruchu.


CICHA Z NATURY

CICHA Z NATURY

Mokka‑e to towarzyszka Twojej codzienności we współczesnym, rozgorączkowanym świecie. Obszerna, izolowana akustycznie kabina o płynnych, eleganckich liniach to idealne miejsce, w którym w odosobnieniu doładujesz „swoje akumulatory”. Tutaj w spokoju wsłuchasz się w swoje myśli i w ulubioną muzykę.


TAK JAK LUBISZ

TAK JAK LUBISZ

Mokka-e dostosowuje się do Twojego stylu jazdy, udostępniając trzy tryby jazdy: Sport, Eco i Normal. A każdy z nich odpowiednio reguluje pracę szerokiej gamy systemów i funkcji, w tym stopień reakcji pedału przyspieszenia, wspomaganie układu kierowniczego czy układ chłodzenia. Tryb Sport gwarantuje najbardziej dynamiczne wrażenia z jazdy. Tryb Eco oszczędza energię akumulatorów. Tryb Normal oferuje zrównoważony kompromis pomiędzy mocą a oszczędnością energii.


MONITOROWANIE DANYCH POJAZDU

MONITOROWANIE DANYCH POJAZDU

Zaawansowane czujniki oraz systemy monitorowania danych pojazdu ułatwiają szybki podgląd najistotniejszych informacji, jak efektywne zużycie energii.


NASZE ZOBOWIĄZANIA. 

NASZE ZOBOWIĄZANIA.

Właścicielom modeli elektrycznych i hybrydowych marki Opel zapewniamy poczucie dodatkowego spokoju poprzez 10 zobowiązań marki. Całodobowa pomoc drogowa, dożywotnia aktualizacja oprogramowania czy gwarancja na akumulatory to tylko wybrane obietnice.

Nasze 10 zobowiązań obejmuje najważniejsze aspekty bezpiecznego użytkowania samochodu.

  1. GWARANCJA ZACHOWANIA MIN. 70% PIERWOTNEJ POJEMNOŚCI AKUMULATORÓW PRZEZ 8 LAT LUB 160 000 KM PRZEBIEGU.

  2. OPEL ASSISTANCE Dbamy o Twój spokój 24 godziny na dobę przez 8 lat lub 160 000 km przebiegu.*

  3. CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Nasi eksperci od modeli z napędem elektrycznym lub hybrydowym odpowiedzą na Twoje pytania.

  4. OPEL FLEXCARE Praktyczne pakiety przeglądów, części oraz dedykowanych usług serwisowych.

  5. ŁADOWANIE Oferujemy różne typy kabli oraz domowych stacji ładowania typu Wallbox.

  6. ROZWIĄZANIA MOBILNE Zapewniamy pakiet rozwiązań wspierających e-mobilność.

  7. DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA Najnowsze rozwiązania to nieprzerwana przyjemność prowadzenia.

  8. ŁADOWANIE AKUMULATORÓW DO 80% Podczas każdego przeglądu.

  9. ZAPYTANIE I REZERWACJA ONLINE** Umówienie spotkania i zapytanie o wycenę online.

  10. CZYSTY SAMOCHÓD PO KAŻDEJ WIZYCIE SERWISOWEJ. **

* Wymieniony okres i przebieg obowiązywania Opel Assistance dotyczy jedynie przypadków awarii baterii trakcyjnej.

** W zależności od dostępności usługi.

Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry