loading

AKCESORIA OPLA COMBO TOUR.

Opel Combo Tour dostępny jest w wielu wersjach wyposażenia oraz z wieloma dodatkowymi opcjami do wyboru. Aby Twój Combo Tour był jeszcze bardziej wyjątkowy, proponujemy szeroką gamę Oryginalnych Akcesoriów Opel.

Opel Combo Tour - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Czuj się jak u siebie. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nas drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnodzą komfort podróży i funkcjonalność wyposażenia, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

Opel Combo Tour - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth® z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

Opel Combo Tour - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Fartuchy przeciwbłotne, reflektory przeciwmgielne, systemy alarmowe, foteliki dziecięce oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Wszystko, co potrzebne, aby zapewnić ochronę Tobie i całej rodzinie. Co więcej, dzięki tym akcesoriom Twój Opel na dłużej zachowa oryginalny wygląd.

Opel Combo Tour - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą to czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz róźnego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza gama akcesoriów zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

Opel Combo Tour - Elementy stylizacyjne

Elementy stylizacyjne

Gotowy, aby wyróżnić się z tłumu? To idealny moment, aby zacząć. Zobacz szeroką ofertę elementów stylizacyjnych przygotowanych specjalnie dla Combo Tour. Ciesz się oryginalnym wyglądem i najwyższą jakością w świetnym stylu.

Opel Poland Sp. z o.o. podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

 

Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.

Do góry